Harmonijne i spokojne życie braci opiekujących się dużym stadem owiec zostaje zmącone przez nieuwagę i nieodpowiedzialność młodszego z nich. Dlatego starszy z pasterzy, Dawid, stanie przed niezwykłym zadaniem – będzie musiał udać się na poszukiwania jednej z owieczek, która oddaliła się od stada i zniknęła w ciemnym lesie.

Jest to trzymająca w napięciu podróż, a jej szczęśliwe zakończenie zależeć będzie od tego czy Dawid nie straci nadziei na znalezienie zguby i nie podda się mimo przeciwności losu.

Najmłodsi widzowie uczą się, że osiągnięcie wyznaczonego celu zależy od naszej wytrwałości. A gdyby oni zagubili się jak tytułowa owieczka, to w rolę dobrych i kochających pasterzy wcielają się rodzice i wychowawcy.

Występują: Pasterze Dawid i Wojtek, Drwal, Leśniczy oraz owieczki i niedźwiedź
Czas trwania: około 40 minut
Pobierz plakat:

icon-1.png

O nas

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą działalność artystyczną. Jesteśmy teatrem żywego aktora. Proponujemy Państwu spektaktle o wyjątkowej tematyce wyróżniającej nas spośród pozostałych teatrów. Nasi aktorzy w sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza przekazują w nich uniwersalne, chrześcijańskie wartości, które uczą tego, jak być dobrym człowiekiem.
icon-2.png

Adres

Teatr Eden Adrian Porębskiul. Jagiellońska 6, 32-020 WieliczkaNIP: 6832001409
icon-3.png

Kontakt