Spektakl opowiada historię Piotrusia, małego chłopca, z niecierpliwością wyczekującego Świąt Bożego Narodzenia. Ma je spędzić z ukochanym tatą, który na co dzień jest bardzo zajęty. Okazuje się jednak, że za namową szefa tatuś pędzi do pracy i wróci dopiero po Świętach.

Piotruś nie marzył o pięknych i drogich zabawkach pod choinkę, lecz o tym, by jego zapracowany tata poświęcił mu odrobinę czasu i uwagi. Marzenie dziecka spróbują spełnić błyskotliwi pomocnicy Św. Mikołaja. Kim są i czy uda im się zatrzymać tatę i uratować Święta dla Piotrusia?

Przedstawienie pełne zwrotów akcji przypomina wszystkim, że najcenniejsze co możemy ofiarować drugiemu człowiekowi to wspólnie spędzony czas, szczególnie podczas Świąt.

Spektakl dostępny jest w naszej ofercie przez cały rok.

Występują: Tata, Piotruś, Anioł Michał wcielający się w role Sprzedawcy, Grajka i Konduktora oraz renifer Józek
Czas trwania: około 40 minut
Pobierz plakat:

icon-1.png

O nas

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą działalność artystyczną. Jesteśmy teatrem żywego aktora. Proponujemy Państwu spektaktle o wyjątkowej tematyce wyróżniającej nas spośród pozostałych teatrów. Nasi aktorzy w sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza przekazują w nich uniwersalne, chrześcijańskie wartości, które uczą tego, jak być dobrym człowiekiem.
icon-2.png

Adres

Teatr Eden Adrian Porębskiul. Jagiellońska 6, 32-020 WieliczkaNIP: 6832001409
icon-3.png

Kontakt