Czy jesteśmy w stanie zrobić wszystko dla tych, których kochamy? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzięki historii Tobiego. Ten młodzieniec wyruszy w pełną niebezpieczeństw podróż, by zdobyć pieniądze na lek dla niewidomego ojca.

Wędrówka po górach, lasach i pustyniach pełna jest przygód i wyzwań, na które Tobi nie do końca jest gotowy. Na szczęście chłopiec po drodze spotyka niezwykłego wędrowca, który bezinteresownie pomaga dotrzeć mu do dalekiej Persji.

Istotą tej inscenizacji jest pokazanie odbiorcom czym jest prawdziwa przyjaźń i co zrobić, aby być najlepszym przyjacielem dla innych. Dowiemy się także ile jesteśmy w stanie dokonać, dzięki pomocy życzliwych nam ludzi.

Występują: Ojciec Tobiasz, Syn Tobi, Sąsiad, Wędrowiec Rafał, Grzegorz z Persji oraz małpki, bóbr i inne zwierzęta
Czas trwania: około 40 minut
Pobierz plakat:

icon-1.png

O nas

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą działalność artystyczną. Jesteśmy teatrem żywego aktora. Proponujemy Państwu spektaktle o wyjątkowej tematyce wyróżniającej nas spośród pozostałych teatrów. Nasi aktorzy w sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza przekazują w nich uniwersalne, chrześcijańskie wartości, które uczą tego, jak być dobrym człowiekiem.
icon-2.png

Adres

Teatr Eden Adrian Porębskiul. Jagiellońska 6, 32-020 WieliczkaNIP: 6832001409
icon-3.png

Kontakt