W tym inspirującym przedstawieniu poznamy Jonasza, człowieka uczciwego, ale nie zawsze posłusznego. Widzowie dzięki barwnej scenografii przeniosą się do Niniwy – starożytnego miasta, którego mieszkańcy zapomnieli co to dobro, radość i miłość. Zanim dowiemy się czy tytułowemu bohaterowi uda się uratować miasto przed pochłaniającym je złem, czeka nas wiele przygód. Rejs statkiem z ekscentrycznym kapitanem i jego zabawną załogą to dopiero początek…

Adaptacja tej historii uczy nas, że każdy może popełnić błąd. Ważne jest, by umieć się do niego przyznać i przeprosić. Jednocześnie nie powinniśmy być obojętni na zło, które dzieje się wokół. Zrozumiemy także jak nieodzowne w życiu każdego z nas jest umiejętne słuchanie drugiego człowieka i przebaczanie.

Występują: Jonasz, Dziadek Jonasza, Mieszkańcy Niniwy, Kapitan, Majtek oraz wielbłąd Alfik i papuga Gertruda
Czas trwania: około 40 minut
Pobierz plakat:

icon-1.png

O nas

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą działalność artystyczną. Jesteśmy teatrem żywego aktora. Proponujemy Państwu spektaktle o wyjątkowej tematyce wyróżniającej nas spośród pozostałych teatrów. Nasi aktorzy w sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza przekazują w nich uniwersalne, chrześcijańskie wartości, które uczą tego, jak być dobrym człowiekiem.
icon-2.png

Adres

Teatr Eden Adrian Porębskiul. Jagiellońska 6, 32-020 WieliczkaNIP: 6832001409
icon-3.png

Kontakt