W tym przedstawieniu bohaterowie zaproszą widzów do królewskiego zamku, gdzie będą mogli uczestniczyć w pięknej historii o mądrym i dobrym Danielu, który bezinteresownie pomaga królowi i zawsze służy mu cenną radą. Wdzięczność okazywana Danielowi wywołuje gniew i zawiść Magika, innego królewskiego doradcy. Postanawia on użyć podstępu i pozbyć się Daniela, by zająć jego miejsce. Oby udało się go uratować zanim będzie za późno!

Po obejrzeniu tej adaptacji dojdziemy do wniosku, że warto być uczciwym i sprawiedliwym, a kłamstwo nie popłaca, a także do czego może doprowadzić zazdrość. Historia Daniela pozostawi nas z nadzieją, że dobro zawsze zwycięży.

Występują: Daniel, Magik, Królowie: Nabuchodonozor, Baltazar i Dariusz oraz lew
Czas trwania: około 40 minut
Pobierz plakat:

icon-1.png

O nas

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą działalność artystyczną. Jesteśmy teatrem żywego aktora. Proponujemy Państwu spektaktle o wyjątkowej tematyce wyróżniającej nas spośród pozostałych teatrów. Nasi aktorzy w sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza przekazują w nich uniwersalne, chrześcijańskie wartości, które uczą tego, jak być dobrym człowiekiem.
icon-2.png

Adres

Teatr Eden Adrian Porębskiul. Jagiellońska 6, 32-020 WieliczkaNIP: 6832001409
icon-3.png

Kontakt