Co to znaczy zrobić prawdziwą niespodziankę pokażą dwaj bracia, pragnący obdarować się nawzajem czymś szczególnym. Młodszy z nich, by zrobić bratu prezent, otworzy swoją skarbonkę z pieniędzmi, a kiedy te okażą się niewystarczające, odwiedzi pchli targ, gdzie spotka niezwykłego Sprzedawcę… Czy ten człowiek powie mu co robić? A może dopiero pomoc tajemniczego Zegarmistrza doprowadzi historię do szczęśliwego zakończenia? Czy główny bohater zdecyduje się poświecić coś bardzo cennego, aby uszczęśliwić kochanego braciszka? Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie z małym Kubusiem, który wyruszy w swoją wielką podróż po niespodziankę od serca.

To przedstawienie pokazuje, że miłość to znaczy dawać, nie oczekując niczego w zamian. A prezenty wcale nie muszą być kosztowne, ważne by dawać je od serca, nie czekając na specjalną okazję.

Spektakl dostępny jest również w wersji świątecznej.

Występują: Bracia Kubuś i Piotruś, Zegarmistrz, Sprzedawca na targu
Czas trwania: około 40 minut
Pobierz plakat:

icon-1.png

O nas

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą działalność artystyczną. Jesteśmy teatrem żywego aktora. Proponujemy Państwu spektaktle o wyjątkowej tematyce wyróżniającej nas spośród pozostałych teatrów. Nasi aktorzy w sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza przekazują w nich uniwersalne, chrześcijańskie wartości, które uczą tego, jak być dobrym człowiekiem.
icon-2.png

Adres

Teatr Eden Adrian Porębskiul. Jagiellońska 6, 32-020 WieliczkaNIP: 6832001409
icon-3.png

Kontakt