Aktualności - Teatr Eden - Teatr dla Dzieci i Młodzieży
Przejdź do treści
Byliśmy we Włoszech:-)

Dnia 27 maja 2017 roku nasz teatr pojechał ze spektaklem „Arka Noego” do Włoch. Zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Polonijnej w Veneto w miejscowości Campiglii dei Berici.      Dzieci były bardzo aktywne, pomocne i odważne. Pomagały w budowaniu tytułowej Arki, robiąc przy tym wiele dobrych uczynków.
Był to pierwszy raz, kiedy to nasz teatr wyruszył z misją sprawienia radości dzieciom, aż poza granice naszego kraju. Mamy nadzieje, że nie ostatni.


Występ w szkole dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce-Zdrój

W czerwcu 2017 roku po raz pierwszy zagościliśmy w Szkole dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce-Zdrój z naszym rozśpiewanym spektaklem „Odważny pastuszek”. „Było dużo uśmiechu, radości i nauki” - tak właśnie oceniono nasz spektakl. Podopieczni szkoły wspaniale pomagali, radzili i wspierali głównych bohaterów.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Teatr Eden w „Niebieskiej Krainie”

W kwietniu 2017 roku po raz kolejny udaliśmy się do Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Niebieska Kraina” w Łańcucie z przedstawieniem „Daniel w jaskini lwa”. Jak widać na załączonych zdjęciach dzieci bawiły się wyśmienicie, opiekowały się zwierzętami, a jeden z podopiecznych wykazał się tak wielką odwagą, że na sam koniec spektaklu został ukoronowany i stał się następca króla.
Dziękujemy bardzo za zaproszenie, zawsze z wielką radością wracamy do „Niebieskiej Krainy”

Spektakl „Arka Noego”  dla dzieci ze spektrum autyzmu.
    

W kwietniu 2017 roku, przybyliśmy do Wrocławia na zaproszenie Fundacji Spectra.
Niesamowite jak nasze dzieciaki brały udział w budowaniu Arki!”, „..Widzieliśmy ich uśmiechy..” - to właśnie jest misją naszego teatru, jesteśmy szczęśliwi, że dajemy dzieciom tyle radości.
Dziękujemy za zaproszenie.

Teatr Eden w Ogrodach Cysterskich / Kraków-Mogiła

Dnia 27 sierpnia bieżącego roku Teatr Eden miał przyjemność wystąpić na festynie rodzinnym z okazji Odpustu Parafialnego w Parafii św. Bartłomieja Ap. w Krakówie-Mogile.
Spektakl "Zagubiona owieczka" został przyjęty bardzo miło. Dzieci jak zwykle były niezawodne w dopingowaniu bohaterów, w swojej odwadze i w poszukiwaniu zagubionego zwierzątka.
Po naszym spektalu można było nadal kibicować, tym razem Ojcom zakonnym.. grającym w piłkę nożną.. w habitach..:)

Teatr Eden w Beskidzie Niskim - Festyn

Dnia 2 czerwca 2017 Teatr Eden wystąpił na festynie rodzinnym w pięknej miejscowości Mochnaczka Niżna w Beskidzie Niskim. Mimo niesprzyjającej pogody, spektakl „Zagubiona owieczka” został przyjęty bardzo ciepło. Dzieci, a także dorośli do ostatnich chwil przedstawienia kibicowali głównym bohaterom i pomagali im w wypełnianiu ich zadań . Dzięki pomocy tak wytrwałej publiczności udało się wspólnymi siłami odnaleźć tytułową owieczkę. Dziękujemy bardzo za zaproszenie i do zobaczenia wkrótce.

Dane do faktury
Teatr Eden Adrian Porębski
ul. Jagiellońska 6
32-020 Wieliczka
NIP: 6832001409
     

Copyright © 2017 Teatr Eden | All rights reserved.
Właściciel Teatru
Adrian Porębski
Tel: 501 834 113
teatreden@gmail.com

Design&Image: Jacek Zellek Image Art | www.imageart.pl
Wróć do spisu treści